Chirurgia Fantomowa Terapeuta Theta healing Hipnoza Radiestezja | sesja – powrót do zdrowia
228
post-template-default,single,single-post,postid-228,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

sesja – powrót do zdrowia

29 Lip 2016, Wysłane przez Sylwia w Ciekawostki, Promo

Zwracam się do tych , którzy są gotowi na zmiany. Jakie? Wszelkiego rodzaju. Nie myśl , że to co proponuję to cud – to wszystko jest możliwe – przyzwól sobie na tę zmianę.

Jeśli chorujesz , masz problem z funkcjonowaniem przez ból , który odczuwasz , dyskomfort spowodowany przez chorobę i inne metody zawiodły – skontaktuj się ze mną.Często przetrzymujemy szkodliwe emocje jak żal , złość , strach co powoduje wiele chorób ,dolegliwości. Jeśli jesteś gotów na to by być zdrowym efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Dość często potrzebna jest praca z przekonaniami – jest to zmiana naszego dotychczasowego sposobu myślenia , który powoduje choroby i różnego rodzaju blokady w życiu. Chcesz poznać swoją bratnią duszę? Może chcesz zmienić pracę , mieć więcej pieniędzy lub jechać na wymarzone wakacje? Tak – to możliwe! Spróbuj od teraz nie myśleć , że to możesz osiągnąć po pracy ze mną , że jest to już na wyciągnięcie Twojej ręki. Im bardziej w to wątpisz , tym bardziej jest to realne i prawdziwe.

Kim jestem by to wszystko obiecywać? Jestem certyfikowanym terapeutą innowacyjnej metody Theta Healing , hipnoterapeutą , radiestetą terapeutycznym. Korzystam  z metody dwupunktu , bioenergoterapii.  Łączę te wszystkie metody by efekt był jak najlepszy byś jeszcze bardziej był zadowolony z sesji. Przeprowadziłam z powodzeniem wiele sesji i wiem , że połączenie tych metod jest genialne.

Zgadza się , możesz sądzić , że takich jak ja jest wielu ale nie przez przypadek trafiłeś na mój post. Spróbuj nie zastanawiać się o efekcie jaki osiągniesz po sesji ze mną. Nie myśl o tym ,że jestem najlepszym terapeutą. Przekonaj się!

Czy sesja na odległość jest możliwa i czy jest skuteczna? Tak! Łączę się z Twoją podświadomością i tam zachodzą zmiany.

Dla Twojej wygody sesje przeprowadzam przez Skype. Zaoszczędzasz w ten sposób czas na dojazd i jesteś w komfortowym dla siebie miejscu.Nie ważne w jakim miejscu mieszkasz : w Polsce , w UK , w Australii , w Norwegii czy w innym miejscu.

Sesja trwa około 90 minut.

Inwestycja to:

45 funtów

Czekam na kontakt właśnie od Ciebie – czemu – bo jesteś wyjątkowy i zasługujesz na to by mieć lepsze życie! To Ty jesteś kreatorem swojego życia. Wszystko zależy tylko od Ciebie!

Tel. +44 7921436168

Tel. +48 791864411

mail: sylwia197602@gmail.com

skype: sylwiastelmach76

Dane do przelewu :

Sylwia Stelmach

sort code : 110428

account number : 11885560

Zapłać poprzez PAYPAL 

 

 

Zostaw komentarz

Comments links could be nofollow free.