Chirurgia Fantomowa Terapeuta Theta healing Hipnoza Radiestezja | Oczyszczanie energetyczne
4145
post-template-default,single,single-post,postid-4145,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Oczyszczanie energetyczne

21 Gru 2017, Wysłane przez Sylwia w Promo

Czy masz czasem wrażenie,że Twoje życie przypomina walkę o przetrwanie? Czy jesteś najnormalniej w świecie zmęczony pchaniem bagażu doświadczeń pod górkę? Czy czujesz się nieszczęśliwy, zmęczony, zniechęcony? Chciałbyś zrobić krok do przodu i poczuć się wolny? Ale tak naprawdę wolny i szczęśliwy? Zdradzę ci sekret – to jest możliwe! Tak naprawdę!

Każdy z nas ma różne doświadczenia. Przychodzi jednak moment kiedy czujemy się już zmęczeni tym natłokiem natrętnych myśli i powtarzających się sytuacji. Chcemy zmienić swoje życie i zacząć żyć – nie wegetować. Nie myśl, że obiecuję cuda – po prostu uwierz, że to, że żyjesz jest cudem. Życie jest naprawdę cudowne – jeśli tylko zmienimy nasze nastawienie i zrozumiemy kilka ważnych rzeczy.

rece

Czy zauważyłeś, że stolarz tworząc mebel używa najpierw dużych, ciężkich narzędzi by nadać formę na końcu używa papieru ściernego by wypolerować swoje dzieło? Zobacz, jak się zastanowić można ten proces  porównać  do nas – do życia. Zobacz ile przeszedłeś by być w tym konkretnym miejscu, w którym jesteś. Czasami było fajnie, śmiesznie, czasami ciężko wręcz wszystko na opak. Ale to twoje życie – uwierz, że możesz żyć tak jak chcesz. Uwierz, że możesz już teraz być szczęśliwy.

Sama w życiu przeszłam bardzo dużo dlatego doskonale wiem co mówię. Wszystko – dosłownie wszystko jest możliwe. Najważniejsze to powiedzieć – tak – czas na zmiany. Od tej chwili zaczyna się cudowna zmiana, transformacja i zaczynają się dziać rzeczy, o których kiedyś może tylko nieśmiało marzyliśmy. Najważniejsze to zrozumieć gdzie leży przyczyna naszych dotychczasowych doświadczeń.

piesc

Podczas sesji otrzymasz  wiele cennych informacji. Na wstępie robię diagnozę, która wyjaśnia bardzo dokładnie przyczyny blokad i zaistniałych sytuacji. Po omówieniu diagnozy kolejnym etapem jest oczyszczenie energetyczne. Metody dobieram indywidualnie. Po takiej sesji jest odczucie ulgi, lekkości i to co najważniejsze – większe zrozumienie. Otrzymujesz również wskazówki dotyczące dalszej pracy z samym sobą.

Ile potrzeba takich sesji?

Wszystko to indywidualna kwestia. Każdy z nas jest inny. Każda sesja to odkrywanie kolejnej “warstwy”. Sam decydujesz kiedy osiągniesz zadowalający cię efekt. Zmiany są naprawdę bardzo mocne i cały proces oczyszczania bywa dość gwałtowny. Czasem dopiero po jakimś czasie można zauważyć, że coś się zmieniło, że jest jakoś inaczej.

Poniżej jedna z opinii po sesji:

“To, co przede wszystkim zwróciło moją uwagę w czasie sesji z Sylwią to jest to, że są one bardzo intuicyjne i tym samym przepełnione lekkością.
Jest to kontakt na poziomie serca, wypełniony głębokim zrozumieniem i akceptacją.
Już po dwóch sesjach z Sylwią i zastosowaniu się do jej wskazówek zaczęłam odczuwać większy spokój wewnętrzny. Ustąpiły też objawy chorobowe, takie jak wysypka skórna czy problemy z trawieniem.
Sylwia z łatwością dociera do przestrzeni, które właśnie teraz potrzebują uzdrowienia i wzmocnienia. Ma również niesamowity talent pozytywnego inspirowania oraz uwydatniania potencjału klienta. Jej życzliwość i ciepło sprawia, że chce się rozmawiać nawet o niewygodnych sprawach, bez poczucia bycia ocenianym”.

W celu umówienia się na sesje skontaktuj się:

Tel. +44 7921436168

mail: sylwia197602@gmail.com

skype: sylwiastelmach76

Czas trwania sesji do 90 minut

Koszt sesji to  £45

Wykupując 5 sesji zapłacisz £190 – wtedy 1 sesja kosztuje cię £38

Dane do przelewu :

Sylwia Stelmach

sort code : 110428

account number : 11885560

 

Płatność Paypal za 1 sesję PAYPAL 

 

 

 

Płatność Paypal za 5 sesji

Zapłać poprzez PAYPAL 

 

 

 

 

Płatności proszę dokonać do dnia przed planowaną sesją.

Istnieje możliwość połączenia sesji oczyszczania energetycznego z sesją Planu Duszy lub sesją z Kompasem Ki – uzyskasz wtedy rabat.

Zostaw komentarz

Comments links could be nofollow free.