Chirurgia Fantomowa Terapeuta Theta healing Hipnoza Radiestezja | Zmiana blokujących przekonań
3964
post-template-default,single,single-post,postid-3964,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Zmiana blokujących przekonań

08 Lis 2016, Wysłane przez Sylwia w Promo

Próbujesz zmienić swoje życie ale to się ciągle nie udaje mimo tego , iż ciągle robisz w tym kierunku wiele? Ale jak można to zmienić i być szczęśliwym mając przekonania , które nas blokują. Często nawet nie jesteśmy tego świadomi , że tak o sobie myślimy , tak siebie postrzegamy a jak my siebie widzimy tak widzą nas inni… Jeśli mamy przekonanie:

nie kocham siebie to jak mają nas inni kochać? Chcąc coś zmienić w swoim życiu musimy zacząć od zmiany siebie , od zmiany swojego sposobu myślenia , od zmiany przekonania – musimy najpierw pokochać siebie.

Jak mamy przekonanie : jestem biedny lub nie zasługuję na pieniądze to jak mamy mieć satysfakcjonującą pracę , która zapewnia nam stabilizacje finansową?

Jeśli czujemy : nie zasługuję na miłość to będziemy się czuć samotni , opuszczeni , porzuceni….

Wraz z rozwojem , doświadczeniami nabywamy różnych niesłużących nam przekonań i wtedy zaczyna się nam coraz trudniej żyć. Czasem niektóre przekonania nabywamy genetycznie – dziedziczymy od swoich przodków – np. porzucona kobieta w ciąży przekazuje swoje poczucie odrzucenia dziecku , które nosi pod sercem. Tak naprawdę często nawet jesteśmy nieświadomi co nasz umysł koduje.

Skoro myślimy o sobie : jestem gruba to nasze ciało tak nas kocha , że dostosowuje się do tego co mówimy. Ale czy na pewno tego chcemy? Robimy to nieświadomie. Prostym testem ciała sprawdzamy czy masz dane przekonanie i po sesji czy zostało one zmienione. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej! Czy jest to wiarygodne? Przekonaj się!

Oczywiście jest jeszcze wiele innych przekonań , które nas blokują na różne sposoby np.: moi rodzice mnie nie chcieli , jestem problemem dla swoich rodziców , jestem brzydka , życie jest ciężkie , życie jest nudne , jestem skazany na porażkę , jestem skazany na przegraną , nie zasługuje na radość… Mnóstwo takich i innych przekonań mamy  , czasem  jest ich po kilka lub więcej i jak wtedy mamy po prostu żyć – nie wegetować?

Jeśli masz odwagę by zmienić swoje życie to zrób to! Ta sesja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie! Przecież to Ty jesteś kreatorem swojego życia! Nie pozwól więc by Twoje życie było szare , nudne , ciężkie tylko dlatego , że źle o sobie myślisz lub czujesz , że inni tak myślą o Tobie.

landscape-mountains-nature-man

Jak wygląda sesja? Pracujemy przez skypa tak więc nie ma znaczenia czy mieszkasz w UK , w Polsce , w Norwegii czy Australii , czy jesteś aktualnie w pidżamie czy papilotach. To Tobie ma być wygodnie. Sesja to sprawdzenie źródła takiego przekonania , zmiana za pomocą prostych ćwiczeń.

Nie myśl , że od pierwszej sesji poczujesz się lepiej. Tak po prostu się zadzieje!

Kim jestem by to wszystko obiecywać? Przy zmianie przekonań korzystam z wiedzy zdobytej podczas wielu kursów Theta Healing , wspomagam się hipnozą , radestezją jeśli zachodzi konieczność oczyszczenia lub uzdrowienia korzystam z wiedzy i umiejętności z chirurgii fantomowej. Korzystam zawsze z tego co jest najlepsze dla danej osoby. Przeprowadziłam bardzo wiele sesji i gwarantuję , że zmiana jest możliwa ale musimy coś w tym kierunku zrobić – musimy chcieć tej zmiany. Skoro już to czytasz to znaczy , że już coś chcesz zmienić w swoim życiu. Może chcesz znaleźć swoją bratnią duszę? Albo mieć pracę , którą lubisz i która satysfakcjonuje Cię finansowo? A może masz inne marzenia , pragnienia? Masz do wszystkiego prawo! Masz prawo do życia o jakim marzysz!

Kiedyś sama miałam pracę , w której czułam się raczej popychadłem niż pracownikiem , zarobki były gorzej niż beznadziejne. Na każdej płaszczyźnie odnosiłam porażkę. Byłam nieszczęśliwą “młodą staruszką”. Dzięki pracy nad sobą – pracy z przekonaniami jestem dziś w miejscu , które uwielbiam – jestem tu i teraz. Kiedyś czułam , że : “inni mnie wykorzystują” , ” nie zasługuję na pieniądze” , “życie to przeszkody” , “inni mają lepiej” , a najgorsze z moich byłych przekonań…: ” jestem frajerem”….Wiem , to niewiarygodne wręcz straszne ale prawdziwe. Jestem jednak dowodem , że to działa! Dziś robię to co jest moją pasją i kocham siebie i moje życie. Też tak możesz! Uwierz w to , uwierz w siebie , zaufaj mi….

Tak jak my tak i nasze zwierzęta mają swoje przekonania. Czasem uczą lub nabywają ich od swoich opiekunów. Jeśli nasz pies jest według nas uparty przyjrzyjmy się zachowaniu domowników. Wtedy wystarczy zmiana przekonania w tym wypadku : muszę postawić na swoim u osoby , która ma to przekonanie i zwierzak również przestaje być uparty. Czasem potrzebna jest praca z samym zwierzakiem. Ukończyłam kurs Theta Healing Animals uprawniający mnie do pracy ze zwierzętami. Zwierzęta bardzo ładnie reagują na wszelkie intuicyjne uzdrawiania tak więc gorąco zachęcam do sesji opiekunów zwierzaków.

Sesja trwa około 90 minut.

Koszt sesji to:

45 funtów

W celu uzgodnienia terminu sesji skontaktuj się :

Tel. +44 7921436168

Tel. +48 791864411

mail: sylwia197602@gmail.com

skype: sylwiastelmach76

Dane do przelewu :

Sylwia Stelmach

sort code : 110428

account number : 11885560

Zapłać poprzez PAYPAL 

Płatności proszę dokonać przed planowaną sesją.

Zostaw komentarz

Comments links could be nofollow free.