Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Ametyst – kamień o cudownych właściwościach
127
post-template-default,single,single-post,postid-127,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Ametyst – kamień o cudownych właściwościach

12 Sie 2015, Wysłane przez Sylwia w Ciekawostki

Legenda głosi ,że starożytni Grecy pili wino z kielichów ametystowych przez co nigdy się nie upijali i praktycznie na okrągło mogli pić i pić…

Ametyst jest przepięknym kamieniem o jasnofioletowym kolorze. Niestety rzadko stosowany w biżuterii a szkoda – pierścionek z tym kamieniem dany wybrance jest tak długo fioletowy jak długo są szczere uczucia ofiarodawcy – to też legenda jednak w każdej legendzie jest ziarnko prawdy.

Kamień ten chroni nasz dom przed złodziejami. Rozwija intuicję , pomaga lepiej zapamiętywać i interpretować nasze sny. Chroni nas przed czarami i złymi ludźmi , pomaga w biznesie. Przyciąga bogactwo i nowe możliwości. Działa uspokajająco i wyciszająco , wyzwala w nas wolność i miłość. Pomocny przy problemach z migreną , żylakami , wrzodami , opuchlizną , oczyszcza krew. Włożony do słoiczka z kremem wzbogaca jego jakość , mycie skóry wodą ametystową poprawia jej kondycję.

Żywność położona na szczotce ametystowej pozbawiona jest metali ciężkich i doenergetyzowana a doskonale wiemy jak bardzo teraz jest jedzenie jest szkodliwe. A wiadomo – jesteś tym co jesz….

Zostaw komentarz