Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Biorezonans
4273
post-template-default,single,single-post,postid-4273,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Biorezonans

13 Lis 2018, Wysłane przez Sylwia w Ciekawostki, uslugi-gabinet

Dzisiejsze tempo życia jest niestety dość duże. Z jednej strony możliwości są ogromne. Z drugiej przez brak czasu często zapominamy o najważniejszym – o trosce o własne zdrowie. Wizyty u lekarza są drogie, terminy odległe. Jak już jesteśmy u lekarza okazuje się, że diagnostyka jest dość czasochłonna. Niestety – to nasza rzeczywistość. Żeby nie tracić pracy rezygnujemy z diagnostyki i czujemy się przez to coraz bardziej chorzy.

Zapraszam na zaawansowaną metodę badania stanu zdrowia – skanu ciała – biorezonansem.

Ocenę zdrowia przeprowadza się za pomocą czujników umieszczonych na głowie, które łączą się za pośrednictwem fal elektromechanicznych z mózgiem, gdzie przechowywane są wszelkie informacje odnoście naszego zdrowia. Uzyskane informacje są przekształcane w sygnał cyfrowy, który następnie dekodowany jest za pomocą zaawansowanego oprogramowania. Informacje te są czytelne na ekranie komputera w postaci czytelnego obrazu. Wyświetlacz przedstawia zdrowie narządu w formacie kolorowym z zaznaczonym stopniem wystąpienia zakłócenia.

Czas diagnozy jednego narządu to kilka sekund natomiast całego ciała – w zależności od rodzaju zaawansowanego zakłócenia.

Program ten pozwala znaleźć zakłócenie powstałe na poziomie atomu – czyli bardzo dokładnie. Wszystko jest pokazane w sposób, który pozwala nam zrozumieć, że zdrowie to jest coś co mamy najcenniejsze.

 

Po diagnozie istnieje możliwość zaawansowanej terapii – METATERAPII. Każdy narząd emituje właściwą dla siebie częstotliwość (nazwijmy to prościej mówiąc – melodię) – po diagnozie program wysyła do każdego wskazanego narządu właściwą dla niego częstotliwość w celu “naprawy” narządu.

Czas jednorazowej pracy  uzależniony od tego czy zdecydujesz się na terapię.

Ilość terapii uzależniona od stopnia zaawansowanych zakłóceń. Oczywiście każdy sam podejmuje decyzję czy decyduje się na dalsze terapie.

Dla lepszego efektu mogę zaproponować dodatkowo inny rodzaj terapii (np. akupunktura, hirudoterapia).

Dlaczego warto skorzystać z badania właśnie u mnie?

Dlatego, że otrzymasz mnóstwo dodatkowych informacji dotyczących przyczyn swoich dolegliwości jak i poprawienia stanu swojego zdrowia.

Cena za diagnozę to £30. Cena terapii (jednej) to £30.

W celu uzyskania większej ilości informacji i skorzystania z usługi skontaktuj się:

Tel. +44 7921436168

mail: sylwia197602@gmail.com

skype: sylwiastelmach76

Usługa dostępna w gabinecie lub z dojazdem do klienta po wcześniejszym ustaleniu.

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz