Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Jak pozbyć się kamieni nerkowych
4036
post-template-default,single,single-post,postid-4036,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Jak pozbyć się kamieni nerkowych

04 Sty 2017, Wysłane przez Sylwia w Ciekawostki

Kiedyś kilkakrotnie słyszałam jak niektórzy mówili , że najgorszy ból jaki w życiu czuli to ból , który towarzyszył przy kolce nerkowej. Myślałam wtedy – przesadzają. To było do czasu kiedy sama miałam tę zbyteczną przyjemność. Z początku trudno było mi określić co to za ból – ale wiedząc , że mało piłam wody – wszystko stało się jasne… Niestety. Przyznam – po ścianach chodziłam. Dobrze , że byłam wtedy w domu – prawie nie schodziłam z toalety i moje krzyki z pewnością słyszeli sąsiedzi…Cóż – dołączyłam do grona tzw. “kamieniarzy”. Na drugi dzień badanie USG potwierdziło moje podejrzenia – kamień około 1 cm był już przy ujściu cewki moczowej. To była dobra wiadomość. Niestety kamienie “produkowałam” od tamtej pory dość często. Robiłam co miesiąc USG i było widać nowe , różnej wielkości kamyczki.

fig-1707104_1920

Bardzo to dla mnie było uciążliwe i jako , że nie zgadzałam się na żadne leki postanowiłam pomóc sobie inaczej – jak się okazało skutecznie i zdrowo. Przez miesiąc spożywałam rano na czczo 1 łyżeczkę zmielonych nasion z marchwi i popijałam wodą ( zalecane około 0,5 litra wody do popicia ). Nasiona zakupiłam w sklepie zielarskim (zaufanym) – miałam pewność , że są w pełni ekologiczne. Z początku trudno było mi to przełknąć ale potem przyzwyczaiłam się do smaku.

Wspomogłam się tu również leczeniem radiestezyjnym – zainteresowanych zapraszam na sesje 🙂

Efekt – kolejne USG wykazało prawidłowy wynik. Dla pewności badanie powtórzyłam na innym sprzęcie. Badanie moczu również było prawidłowe.

Tak więc – zachęcam do korzystania z metod naszych kochanych babć – to naprawdę działa!

Zostaw komentarz