Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Jak pozbyć się torbieli?
4052
post-template-default,single,single-post,postid-4052,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Jak pozbyć się torbieli?

05 Sty 2017, Wysłane przez Sylwia w Ciekawostki

Torbiel (cysta) to najprościej mówiąc przestrzeń w organizmie składająca się z komór ( jedna lub więcej) wypełniona płynem.
Jest bardzo prosty sposób jeśli chodzi o pozbycie się torbieli z piersi i tarczycy – gorczyca biała. Uszyć woreczek z białego lnu , wsypać do niego gorczycę i nosić – w miejscu , w którym są stwierdzone ( przez lekarza ) torbiele. Jeśli torbiel jest w piersi – nosić gorczycowy woreczek w biustonoszu , jeśli zmiana dotyczy tarczycy – można uszyć taki woreczek z wiązaniami z tyłu i np. zakrywać chustką czy szaliczkiem. Jak długo należy to nosić? – brak reguł – u każdego może to być inny czas. Może się zdarzyć na początku np. pieczenie w miejscu zmienionym lub inne reakcje. Gorczycę dla lepszego działania należy zmieniać co kilka tygodni.

Dla lepszego i szybszego efektu zalecam zabiegi , które wykonuję – zapraszam do zapoznania się z ofertą. Wiadomym jest , że im silniejsze działanie tym efekt szybszy!

Zostaw komentarz