Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Uzdrawianie zwierząt
243
post-template-default,single,single-post,postid-243,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Uzdrawianie zwierząt

29 Lip 2016, Wysłane przez Sylwia w Ciekawostki, Promo

Niektórzy z naszych najlepszych przyjaciół to nasze zwierzaki. Ludzie popełniają błąd myśląc ,że zwierze jest mniej inteligentne ze względu na mniejszy mózg – my mamy większy mózg ale używamy tylko jego niewielkiej części. Zwierzęta mają uczucia tak jak ludzie – mają wyobraźnię , popadają w depresje. Często są do swoich opiekunów tak silnie przywiązane , że z tej miłości biorą na siebie jego choroby. One też znają takie emocje jak strach , żal , smutek. Uzdrawianie zwierzaka przebiega dokładnie tak samo jak uzdrawianie człowieka z tą różnicą , że one szybko reagują na uzdrowienie. Dokładnie tak jest. Im bardziej w to wątpisz tym bardziej zaczynasz sobie uświadamiać , że to prawda.

Jeśli masz zwierzaka , który jest chory ta sesja jest właśnie dla Ciebie. Jak to wygląda? Sesja jest przez skypa i łączę się z podświadomością zwierzaka sprawdzam co jest przyczyną choroby i uzdrawiam to. Czasem potrzebna jest praca z opiekunem gdyż często zdarza się , że przejmują one nasze przekonania. Nie myśl o tym ,że uzdrowienie Twojego zwierzaka jest możliwe – skontaktuj się ze mną i przekonaj się o tym.

Kurs z uzdrawiania zwierząt zrobiłam dla swojego pieska – beagla Ramzesa – jest to wiekowy piesek po przejściach. Był zamknięty w sobie , pełen lęków do wszystkich i wszystkiego. W tym momencie na inne psy reaguje radośnie jest otwarty , podchodzi do innych ludzi. W końcu używa swojego ogonka do machania z radości czego nigdy wcześniej nie robił. Jakiś czas temu naderwał ścięgno. Dzięki uzdrawianiu właśnie taką metodą dużo szybciej doszedł do siebie. Na trzeci dzień miał jeszcze problem z chodzeniem ale widoczne było , że mniej cierpi. Pewnie myślisz , że koloryzuję ale chcę pokazać , że to wszystko jest możliwe – by Twój zwierzak był zdrowy i szczęśliwy. Pozwól mu na to.

Kim jestem by to wszystko obiecywać? Jestem certyfikowanym terapeutą innowacyjnej metody Theta Healing , hipnoterapeutą , radiestetą terapeutycznym. Korzystam  z metody dwupunktu , bioenergoterapii.  Łączę te wszystkie metody by efekt był jak najlepszy byś jeszcze bardziej był zadowolony z sesji. Przeprowadziłam z powodzeniem wiele sesji i wiem , że połączenie tych metod jest genialne.

Zgadza się , możesz sądzić , że takich jak ja jest wielu ale nie przez przypadek trafiłeś na mój post. Spróbuj nie zastanawiać się o efekcie jaki osiągniesz po sesji ze mną. Nie myśl o tym ,że jestem najlepszym terapeutą. Przekonaj się!

 

Sesja trwa około 90 minut.

Inwestycja to £60.

Skontaktuj się:

Tel. +44 7921436168

mail: sylwia197602@gmail.com

skype: sylwiastelmach76

 

Dane do przelewu w funtach:

Sylwia Stelmach

sort code : 110428

account number : 11885560

Halifax Bank

Dane do płatności na konto angielskie z poza granicy:

IBAN: GB11HLFX11042811885560

BIC: HLFXGB21M36

 

Dane do przelewu w złotówkach:

Santander Bank

96 1090 1098 0000 0001 3347 5085

 

 

Zapłać poprzez PAYPAL 

 

 

 

Płatności proszę dokonać do 48 godzin przed sesją – to jest czas minimalny jaki potrzebuję do przygotowania do sesji.

Sesję można odwołać do 24 godzin przed sesją.

Jest możliwość spotkania się – wykonania sesji w Krakowie (po wcześniejszym ustaleniu).

Zachęcam do połączenia Sesji Planu Duszy z Portretem Numerologicznym lub sesją oczyszczania energetycznego – otrzymasz dogodny rabat i mnóstwo wskazówek i informacji, które pozwolą na większe zrozumienie siebie.

Zapraszam serdecznie.

 • Sylwia

  Kropka ma teraz więcej energii, mniej śpi. Jej oczy nie są takie przygaszone jak poprzednio. Poświęcam jej więcej uwagi. Codziennie masuję jej brzuszek, w zalecony sposób, bardzo to lubi.

  bardzo dziękuje za uzdrawianie
  Maria

  Odpowiedz
 • Sylwia

  dziękuję za uzdrawianie.
  Mój Max zachowuje się spokojniej, widzę że jest bardziej spokojny, zadowolony, chyba go nic nie boli.
  Póki co nie gryzie pościeli.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz