Usługa dostępne w gabinecie.

Terapia magnesami

£30

Ludzki organizm odczuwa pole magnetyczne. Magnetoterapia opiera się na wykorzystaniu polaryzacji magnesów. Praca z magnesami pozwala na skorygowanie zaburzeń zarówno energetycznych jak i strukturalnych pomagając w leczeniu problemów narządów wewnętrznych, dolegliwości ortopedycznych, zespołów bólowych.

MAgnesy mogą imitować funkcję igieł w niektórych przypadkach zapewniając lepsze wyniki niż akupunktura. Terapia magnesami jest skuteczna w leczeniu zaburzeń ułożenia miednicy, w korygowaniu długości nóg, w leczeniu wrzodów żołądka lub dwunastnicy, w bólach łąkotki przyśrodkowej i bocznej, w bólach przy półpaścu, zaparć, blizn,

Każdy magnes ma biegun północny i południowy. Tym sposobem podczas terapii polem magnetycznym określone obszary ciała pacjenta pozostają pod wpływem jonów (+) a inne pod wpływem jonów (-). Magnesy stosowane w leczeniu mają moc 800-6000 Gausów.

Magnesy w przeciwieństwie do igieł nie powodują bólu. Są idealnym narzędziem do leczenia dzieci i pacjentów wrażliwych na igły.