Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Opinie o kursach
4046
post-template-default,single,single-post,postid-4046,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Opinie o kursach

04 Sty 2017, Wysłane przez Sylwia w Opinie

Zachęcamy do dodawania opinii o kursach

 • Agnieszka

  Kurs genialny. Dużo wiedzy przekazanej. Dużo praktyki – super! Organizatorzy super.

  Odpowiedz
 • Tycjan

  Kurs zorganizowany i przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób. Sporo wiedzy merytorycznej i wychodzącej poza (podręcznikowe) książkowe informacje. Przyjemna atmosfera i wiele praktycznych zajęć. Zdobytą wiedzę wykorzystam do pracy zawodowej do diagnozowania i prawdopodobnie o ile będę miał możliwość uczestnictwa w II stopniu do leczenia. Jedynym ujemnym punktem tegoż kursu jest miejsce tj odległość od mojego miejsca zamieszkania. Byłoby o wiele lepiej gdyby odbywał się gdzieś bliżej Centrum.

  Odpowiedz
 • Agnieszka

  Jeśli mam ocenić od 0 – 10 oceniam 10. Jestem super wdzięczna , że dane mi było uczestniczyć w tym kursie prowadzonym przez Sylwię Stelmach. Pełen profesjonalizm , wysoka energia prowadzącej oraz czyste serce zachęciła mnie do kontynuowania i zdobywania wiedzy w tej dziedzinie. Dziękuje z całego serca za przekazaną wiedzę. Będę wdzięczna jeśli będziemy kontynuować współpracę! Sylwia – super mentor!

  Odpowiedz
 • Iwona

  Bardzo podobało mi się , że poświęcałaś dużo uwagi i pomagałaś jak ktoś potrzebował pomocy , jestem zadowolona z prowadzenia Twoich kursów. Uważam , że podzieliłaś się wspaniałą swoją wiedzą. Bardzo dziękuje.

  Odpowiedz
 • Agnieszka

  Sylwia jest świetnym wykładowca,do każdej osoby podchodzi indywidualnie.Potrafi swietnie przekazać wiedzę. Dzieli sie wiedza ktora pochodzi z rożnych kursów , dziedzin:) Cenie sobie bardzo to ze Sylwia cały czas sie rozwija , zdobywa nowa wiedzę , umiejętności itd… mam nadzieje ze powstaną nowe kursy .

  Odpowiedz
 • Magda

  Warsztaty chirurgii fantomowej? “A jak czujesz?…” odpowie Sylwia, poniewaz czuje i wie ze wszechswiat wyplywa z nas, ze wszyscy jestesmy polaczeni. Pieknie pokazana technika pracy z boska energia, mnostwo praktyki, wspaniala atmosfera, a otwartosc Sylwii rozbraja kazdego. Wystarczy tylko… poczuc❤️! Magda

  Odpowiedz
 • Agnieszka

  Jestem bardzo zadowolona z warsztatów Chirurgii fantomowej. Nauczyłam się konkretnej metody, duzo wyniosłam, coś sie we mnie zmieniło. Teraz mam narzędzie,z którego mogę kozystac samodzielnie i które JEST skuteczne. Sylwia bardzo dobrze przekazuje wiedzę, nie robi show, nie popisuje się, poprostu dzieli się z nami swoja pasją, jest cierpliwa, serdeczna i asertywna. Pokazuje kierunek, ale nie prowadzi za rączkę. sprawia, że zaczynamy wierzyc we własne siły. Dzięki temu jesteśmy lepsi…Z przyjemnośćią pojdę na kolejny stopień, bo naprawdę warto 🙂 To megapozytywne wibracje do samego sufitu 🙂

  Odpowiedz
 • Monika

  Czuje sie rewelacyjne pozytywnie naładowania .
  Jesteś niesamowitą, cudowna osoba o niezwykłej energii, emanujesz czym co ciężko mi ubrać w słowa
  Jak sama się śmiejesz nie dostałaś wzrostu ale za to dostałaś niesamowita siłę, moc i Boską miłość która emanuje od Ciebie na odległość i zaraża innych
  Było dużo kursów które chciałam zrobić , ale osoby które je prowadziły nie podpasowaly mi i nie zdecydowałam się na udział.
  Jak zobaczyłam Cię pierwszy raz nie miałam żadnych obaw , żadnego “ale” wiedziałam , że jesteś dobrą , szczerą,kochaną osobą i wszystko co robisz robisz z miłością i dobrą intencją .
  Będę namawiać innych by skorzystali Twoich “usług”
  Wiedza , która nam przekazałas w miniony weekend jest ogromna -nie zdążyłam notować , bardzo dużo info z różnych dziedzin , dużo się nauczyłam , zrozumiałam wiele rzeczy.

  Odpowiedz
 • Jacek

  Bardzo dziekuje za milo spedzony czas I podzielenie sie wiedza. Bylo intensywnie ale wiem ze chodzi tutaj zeby przekazac jak najwiecej wiedzy. Teraz to w moich rekach jak to wszystko przerobie . Bardzo podobało mi sie ze wplatałas inne tematy nie tylko z radiestezji to nadało ze kurs był jeszcze bardziej interesujący.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz