Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Oczyszczanie energetyczne
4235
post-template-default,single,single-post,postid-4235,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Oczyszczanie energetyczne

07 Lis 2018, Wysłane przez Sylwia w Promo, uslugi-gabinet, uslugi-online

Każdy z nas miewa lepsze i gorsze momenty. Często wydaje nam się, że ktoś obok nas ma lekko bo wszystko mu się udaje do tego ma super pracę, ładnie wygląda. Zaczynamy wtedy wpadać we własną pułapkę – mamy poczucie, że jesteśmy gorsi, że mamy pecha, nic fajnego nam się nie przytrafia. Widzimy tylko osobę, która ma według nas fajne życie i nas – pechowców.

 

“Wyobraźnia jest początkiem tworzenia”

George Bernard Shaw

 

Widzimy wszystko w “czarnych barwach” – zła pogoda (bez znaczenia czy słońce czy deszcz), źle wyglądamy. Dalej – zjemy śniadanie albo i nie. Jak zjemy to będzie to albo kawa i “coś na ząb” albo coś co może zostało w lodówce z obiadu z niedzieli. Idziemy do pracy – tu dopiero jest strasznie. Wszyscy patrzą “bykiem”, oceniają. No dobra – jakoś minął ten dzień. Wracamy – obiad. Przecież dieta – muszę zrzucić kilka kilogramów bo nie mieszczę się w ulubione ubrania. To lepiej coś obejrzę – aż około północy nadchodzi sen. I tak dzień w dzień. Wszystko to powoduje, że ta codzienność robi się coraz bardziej przytłaczająca i przygnębiająca. Nic nas nie cieszy. Myślimy negatywnie – bo “z czego tu się cieszyć” – co przyciąga kolejne sytuacje, w których czujemy się źle. Nasze ciało również wysyła sygnały, że coś źle się dzieje. Boli coraz częściej głowa, brzuch, jesteśmy ospali. Zaczynamy czytać w internecie różne artykuły – może tam jakieś wytłumaczenie będzie…

No właśnie – brzmi znajomo?

Pamiętajmy – każdy z nas jest człowiekiem – cudowną istotą. Każdy z nas jest wyjątkowy. Każdy z nas ma lepszy i gorszy okres. Każdy z nas ma swoją historię. I to należy sobie uświadomić.

Tak naprawdę chodzi o zrozumienie siebie, słuchanie – o życie ze swoim indywidualnym trybem.

Czy to możliwe? Oczywiście, że tak!!!!

Również mam swoją historię i przeżycia. Nauczyłam się jednak wykorzystywać to jako atut i swoją siłę.

Zapraszam cię na autorską metodę oczyszczania energetycznego.

Wszystko zaczyna się od…

Pierwszy etap oczyszczania zaczyna się od momentu umówienia na sesję. Często po wyznaczeniu terminu rozmowy dzieję się już “inaczej”. Wszystko jest omawiane indywidualnie podczas pierwszej rozmowy.

Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że od tego momentu zaczynam przygotowania do sesji – rozmowy. Moim celem jest przekazanie jak najwięcej informacji, które pozwolą zrozumieć siebie. Przygotowanie trwa kilka dni. Podczas tego czasu robię diagnozę by sprawdzić, w którym miejscu wystąpiło zakłócenie. Sprawdzam jaką w tym momencie przerabiamy lekcję , na co zwrócić uwagę. Wszystkie te informacje przekazuję podczas sesji wraz ze wskazówkami jak sobie pomóc by było lżej. Taka rozmowa trwa około godziny.

Stosuję techniki proste i takie, które naprawdę działają. Dlaczego? Pewnie dlatego, że sama często podchodzę do różnych rzeczy z rezerwą i ważne dla mnie jest to by pamiętać swoją drogę, przeżycia i potrafić wczuć się w sytuację drugiej osoby.

Po tym czasie przystępujemy do oczyszczania energetycznego.

Jak to wygląda? Wszystko jest dobierane indywidualnie i intuicyjnie.

Czy to naprawdę działa? Cóż – działa!

To jedna z opinii po sesji:

Do pierwszego spotkania podeszłam bardzo sceptycznie oraz z dużą rezerwa. Niepotrzebnie!! Sylwia jest niezwykła osoba, która zmieniła moje życie na lepsze- nowe. Już w pierwszym dniu po sesji oczyszczania zaczęłam się czuć niesamowicie dostając skrzydeł. Zupełna zmiana poglądów, patrzenia na świat, nowe perspektywy, samopoczucie o niebo lepsze! W moim przekonaniu to coś “magicznego” 🙂
Sylwia podchodzi do każdego z nas indywidualnie i z bardzo dużym zaangażowaniem. Zawsze jest szczegółowo przygotowana do każdego spotkania.
Polecam z całego serca I dziękuje za to, ze pojawiła się w moim życiu!

Od tego momentu jesteśmy bardziej świadomi, spokojniejsi. Rozumiemy, że nawet burza jest dobra i piękna w końcu po niej jest piękna tęcza…

Sesja może być przeprowadzona w gabinecie jak i przez skype (lub inna forma dogodna tak bym widziała podczas rozmowy twarz). Jak już wcześniej ustaliliśmy wszystko jest energią dlatego z powodzeniem przeprowadzam sesje na odległość.

Informacje, które otrzymujesz są jak najbardziej realne – prócz wskazówek z tematyki duchowej otrzymasz praktyczne informacje z poziomu ciała.

Moim celem jest pokazanie,że duchowość i ziemskość to całość.

Czy jesteś gotów na zmiany? Czy jesteś gotów na to by zacząć żyć by wegetacja byłą tylko wspomnieniem?

Oczywiście, że tak!!!! Jak nie teraz to kiedy? Każdy dzień następny może być cudowny. To zależy tylko od ciebie. Naprawdę. Uwierz – wiem coś o tym…

W celu umówienia się na sesje skontaktuj się:

Tel. +44 7921436168

mail: sylwia197602@gmail.com

skype: sylwiastelmach76

Czas trwania sesji to około 90 minut.

Koszt sesji to  £60.

Zamawiając więcej niż 1 sesję otrzymasz rabat.

 

Dane do przelewu w funtach:

Sylwia Stelmach

sort code : 110428

account number : 11885560

Halifax Bank

Dane do płatności na konto angielskie z poza granicy:

IBAN: GB11HLFX11042811885560

BIC: HLFXGB21M36

 

Dane do przelewu w złotówkach:

Santander Bank

96 1090 1098 0000 0001 3347 5085

 

Płatność Paypal za 1 sesję PAYPAL 

 

 

Płatności proszę dokonać do 48 godzin przed sesją – to jest czas minimalny jaki potrzebuję do przygotowania do sesji.

Sesję można odwołać do 24 godzin przed sesją (wtedy kwota jest pomniejszona o £15 – przygotowanie).

Jest możliwość spotkania się – wykonania sesji w Krakowie (po wcześniejszym ustaleniu).

Zachęcam do połączenia Sesji Oczyszczania z sesją Planu Duszy lub Portretem Numerologicznym – otrzymasz dogodny rabat i mnóstwo wskazówek i informacji, które pozwolą na większe zrozumienie siebie.

Ile potrzeba takich sesji? To bardzo indywidualna sprawa. Już po pierwszej jest inaczej. Potem zawsze należy dać sobie czas na ułożenie, przemyślenie i obserwację siebie. Nigdy nie zalecam sesji w krótkim czasie.

Zapraszam serdecznie.

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz