Radiestezja,Plan Duszy,Numerologia,Akupunktura,Hirudoterapia,Oczyszczanie energetyczne ,Kursy | Plan Duszy
4248
post-template-default,single,single-post,postid-4248,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

BLOG

Plan Duszy

12 Lis 2018, Wysłane przez Sylwia w Promo, uslugi-gabinet, uslugi-online

Dziś przy bardzo dużym dostępie do nauk związanych z życiem niektórzy z nas są bardzo dobrzy w wyznaczaniu i osiąganiu swoich celów, spełnianiu marzeń, ambicji. Jednak nawet wtedy możemy napotkać przeszkody niezależnie od metod jakie stosujemy. Zdarza się ,że ktoś spełnia swoje marzenia, osiąga wyznaczone cele ale i tak odczuwa pustkę.

Czy wiesz, że w momencie gdy się rodziliśmy nasza dusza już miała jasno określony plan na to wcielenie? Dotyczy on całego naszego życia.

Większość z nas nie ma wyraźnej świadomości czego chce od życia. Często kierują nami uwarunkowania wyniesione z domu rodzinnego, wpływy kulturowe.

Każdy z  nas ma momenty zwątpienia i poczucia braku kontaktu z samym sobą. Przechodzimy to dość często. Czasem mamy wrażenie, że spotyka nas tylko to co złe. Ale tak naprawdę jest inaczej. Wystarczy trochę zwolnić i przyjrzeć się sobie i temu co czujemy. Wiem – czasem to trudne.

Sesja Planu Duszy ma swoje korzenie w starożytnej Hebrajskiej Gematrii. Każda litera hebrajskiego alfabetu ma określona wibrację. Za każdą literą, z której składają się nasze imiona i nazwisko kryje się kod – informacja dotycząca naszego życia.

Dzięki wglądowi w Plan Duszy możemy bardziej zrozumieć siebie i swoje życie. Poznajemy swoje wyzwania czyli widzimy jakich lekcji doświadczamy w życiu. Jesteśmy wtedy w stanie bardziej rozumieć :”dlaczego ciągle mnie to spotyka…”. Samo uświadomienie sobie wyzwań sprawia, że stajemy się bardziej świadomi, zaczynamy inaczej patrzeć na różne sytuacje życiowe. Podczas sesji dowiesz się również o możliwych błędnych przekonaniach. Jak wiadomo – we Wszechświecie jest równowaga – każdy z nas otrzymał wyzwania i każdy z nas otrzymał całe mnóstwo talentów – takich, których jesteśmy świadomi – i takich, które jeszcze mogą być ukryte. Podczas sesji otrzymasz informacje jakie są twoje mocne strony co pozwoli ci uaktywnić swój potencjał.

Czasem mamy problem z określeniem zawodu jaki chcieli byśmy wykonywać – podczas sesji Planu Duszy poznasz zawody, w których doskonale się odnajdziesz i będziesz się mógł realizować.

Czy zastanawiałeś się czasem czy twoja dusza ma jakiś cel tutaj na ziemi? Czy czujesz czasem, że jesteś w innym miejscu niż powinieneś być? Otóż w tej kwestii również otrzymasz odpowiedź.

Otrzymasz wiele cennych wskazówek dotyczących samopomocy.

Wszystkie te informacje sprawią, że twoje życie zacznie być takie jak powinno – zaczniesz żyć bardziej świadomie i rozumieć to co dzieje się obok. Przestaniesz mieć żal i pretensje do siebie za różne wybory w życiu – zrozumiesz sens swego istnienia.

Bywa, że czasem z partnerem bardzo się kochamy jednak z jakiegoś powodu powstaje czasem “spięcie”. I powtarza się to ciągle i ciągle…i ciągle. Zapraszam serdecznie na sesje z partnerem. Zaczniecie lepiej rozumieć siebie i popatrzycie na siebie inaczej niż dotychczas. Zrozumiecie, że to, że partner ciągle rozrzuca skarpetki po pokoju to nie jest jego złośliwość ale po prostu to wynika z jego wyzwań – może mieć do przepracowania problem z utrzymaniem ładu i porządku, co może również mieć wpływ na inne sfery. Poszukamy rozwiązania najlepszego, które ułatwi wam obojgu życie w zrozumieniu i szczęściu.

Plan Duszy osobiście bardzo mi pomógł. Przestałam się użalać nad sobą i zrozumiałam różne wydarzenia życiowe. Wiedząc jakie jest jedno z moich wyzwań byłam w stanie doskonale przygotować się do ważnych egzaminów – dzięki talentom, których nie do końca wcześniej byłam świadoma.

Podczas sesji odbywa się połączenie z Planem Duszy.

Sesje odbywają się przez skype lub w gabinecie.

Czas sesji to do 90 minut.

Sesja Planu Duszy to koszt £90.

 

W celu umówienia się na sesje skontaktuj się:

Tel. +44 7921436168

mail: sylwia197602@gmail.com

skype: sylwiastelmach76

Czas trwania sesji to około 90 minut.

 

Dane do przelewu w funtach:

Sylwia Stelmach

sort code : 110428

account number : 11885560

Halifax Bank

Dane do płatności na konto angielskie z poza granicy:

IBAN: GB11HLFX11042811885560

BIC: HLFXGB21M36

 

Dane do przelewu w złotówkach:

Santander Bank

96 1090 1098 0000 0001 3347 5085

 

Płatność Paypal za 1 sesję PAYPAL 

 

 

Płatności proszę dokonać do 48 godzin przed sesją – to jest czas minimalny jaki potrzebuję do przygotowania do sesji.

Sesję można odwołać do 24 godzin przed sesją.

Jest możliwość spotkania się – wykonania sesji w Krakowie (po wcześniejszym ustaleniu).

Zachęcam do połączenia Sesji Planu Duszy z Portretem Numerologicznym lub sesją oczyszczania energetycznego – otrzymasz dogodny rabat i mnóstwo wskazówek i informacji, które pozwolą na większe zrozumienie siebie.

Zapraszam serdecznie.

 

Zostaw komentarz